TR | EN  Akıllı Ev Otomasyonu

Akıllı ev sistemleri konusunda uzmanlaşmış ve bu konuda ilk Türk markası olma özelliğini taşıyan Arla Teknoloji bugüne kadar 2000’e yakın konut uygulaması ile mimarların ve inşaat firmalarının taleplerini karşılamıştır. Kalite, tasarım ve yenilikçiliğe önem verip günümüz teknolojilerini mimarlara sunmaktadır.

_ akıllı ev sistemleri ile konutlarda aydınlatma otomasyonu, perde-panjur kontrolü, ısıtma kontrolleri, yangın, hırsız, su ve gaz kaçağına karşı daire içi güvenlik sistemi senaryolar kontrolü, residance hizmetleri sunulmaktadır.

Güvenlik sistemi ile alarm anında dairedeki su ve gaz vanaları kesilerek, site güvenliğine ve kullanıcıya alarm bilgisi bildirilir.

Aydınlatma, panjur kontrolleri; 3", 7" ve 10" dokunmatik panellerden ya da HomeCAT Universal el kumandasından yapılır.

HomeCAT el kumandası ile ayrıca evdeki tv, dvd ve audio-video cihazlar kontrol edilerek evdeki diğer kumandalar kullanım dışı bırakılıp tek bir kumanda Home Cat ile kullanıcı kumanda kargaşasından kurtulmuş olur.

_ akıllı ev sistemlerinin kullanıcılara sunduğu ve Rezidans projelerine yönelik hazırlanmış olan REZİDANS HİZMETLERİ ile dokunmatik paneldeki ikonlardan vale, oda temizliği, taksi çağırma, teknik servis talebi, görevli, yiyecek-içecek servisi, market siparişi, çöp toplama gibi talepleri tek tuşla resepsiyondan talep edebilir, fitness salonundan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Akıllı ev sistemine dahil olan IP tabanlı interkom sistemi ile kapıyla görüntülü sesli görüşme yapabilir, daireler arası görüşmeler yapılabilir, resepsiyonla, sosyal tesislerle görüşebilirsiniz. Sistem siz evde değilken evinize gelen son 10 kişinin video kaydını tutar, çevre güvenlik kamera görüntülerini görebilir, asansörü bulunduğunuz kata çağırabilir, ısıtma fatura giderlerinizi görebilirsiniz.

Tüm bu işlemleri tek bir dokunmatik panelden gerçekleştirebilir, otomasyon, güvenlik sistemi, rezidans hizmetleri ve interkom sistemi hizmetlerini tek bir panelden alabilirsiniz.